KredytyTU.pl

 

Bezpłatna konsultacja

 

 

 

Specjalista Kredytowy Tomasz Urban

ul. Heweliusza 9 Centrum Biurowe

3 piętro mFinanse

80-890 Gdańsk

Odwiedź moje biuro i na miejscu podczas spotkania omówimy kredyt hipoteczny Gdańsk tutaj mnie znajdziesz
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego
Przez kontakt mailowy zaplanujemy Twoją transakcję oraz pomogę Ci w zdobyciu kredytu hipotecznego

Poszukując odpowiedzi na pytanie „Jaki bank ma w ofercie najlepszy kredyt hipoteczny?”, możemy być rozczarowani, ponieważ nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Jest to spowodowane między innymi:

Szukasz mieszkania? Koniecznie sprawdź aktualne oferty z Trójmiasta i okolic!

Porównywarki kredytowe – dlaczego warto jednak zgłosić się do specjalisty – fakty

Doradzam w wyborze kredytu hipotecznego. Porównuje oferty banków. Pomagam znaleźć najlepszy kredyt na mieszkanie, dom, budowę, działkę. Doradca kredytowy kredyt hipoteczny gdańsk trójmiasto

Kliknij, aby uzyskać najlepszy kredyt

Specjalista Kredytowy Tomasz Urban

ul. Heweliusza 9 Centrum Biurowe

3 piętro mFinanse

80-890 Gdańsk

 

 

 

Tomasz.Urban@mFinanse.pl

Podczas stacjonarnych konsultacji dbamy o bezpieczeństwo
skontaktuj się z doradcą kredytowym żeby porozmawiać o Twoim kredycie na zakup dom, budowę domu, zakup mieszkania, zakup działki
skontaktuj się zdalnie aby uzyskać pomoc

608 742 259

Lata funkcjonowania rynku pośrednictwa kredytowego pokazują, że klienci szukający bardziej szczegółowych informacji z branży kredytów hipotecznych w internecie są często wprowadzani w błąd. Bardzo trudno jest później wytłumaczyć działanie różnych mechanizmów lub sprostować błędne przekonania. Zdarzają się również przypadki, gdy nawet na początkowym etapie zakupu czy budowy nieruchomości trzeba liczyć się z poważnymi konsekwencjami niewłaściwego działania.

W jakim banku dostanę najlepszy kredyt hipoteczny?

• kryteriami oceny – nie zawsze najtańszy kredyt będzie najlepszą opcją. Ważne jest więc, aby indywidualnie oceniać konkretne propozycje i omówić je z osobą mającą doświadczenie w tym względzie. Należy ustalić, co dla nas jest ważne i co dla nas oznacza sformułowanie „najlepszy kredyt”. Przykład – może okazać się, że w banku, gdzie koszt kredytu jest najniższy, będziemy zmuszeni do skorzystania ze zdecydowanie krótszego okresu kredytowania niż w innych bankach. Okres kredytowania wpływa bezpośrednio na ratę kredytu, więc pomimo niskiego kosztu kredytu możemy mieć kłopot ze spłatą zbyt wysokiej raty.

• wymaganiami oferty – bardzo często klienci wprowadzani są w błąd, ponieważ kalkulator porównujący oferty sugeruje na przykład najtańszy kredyt w banku X, a tymczasem po dokładnej weryfikacji okazuje się, że oferta nie jest dla nas dostępna ze względu na zbyt niskie dochody, zbyt duże wymagania wobec wpływu wynagrodzenia. Zmyleni zbyt niskimi kosztami kredytu możemy zdecydować się na zbyt drogą nieruchomość, na którą finalnie nie dostaniemy kredytu.

• posiadanymi kredytami – nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale istnieją ograniczenia w zakresie liczby posiadanych kredytów. Jest na rynku bank, który udzielić może tylko jednego kredytu hipotecznego. Jeśli posiadamy już kredyt na mieszkanie, a chcemy rozpocząć budowę domu, niestety oferta tego banku nie będzie dla nas dostępna. Czy w kalkulatorach często występuje miejsce do zaznaczenia liczby posiadanych kredytów hipotecznych? Ograniczenie do jednego kredytu hipotecznego to jednak wyjątek, najczęściej nie ma kłopotu z zaciągnięciem dwóch kredytów hipotecznych. Trudniej jest za to z trzecim i kolejnym.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?

Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Wybierz cel kredytu:
Budowa domu
Zakup mieszkania
Zakup domu
Zakup działki
Dalej
Dalej
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie pola!

W 5 krokach rozpocznij porównanie kredytów!

•    lokalizacją – można spotkać się z ofertami, przy których konieczny jest zakup mieszkania w dużym mieście wojewódzkim. W ramach dobrej lokalizacji zyskujemy lepsze warunki kredytu. W większości ofert nie ma to znaczenia, ale może być to ważny aspekt akurat dla nas. Czasem od lokalizacji nieruchomości zależeć będzie wysokość wymaganego wkładu własnego.

• wielkością powierzchni użytkowej oraz wielkością działki – w tej kwestii bardzo często przepisy wewnętrzne banków są różne. Zbyt duża powierzchnia będzie skutkowała koniecznością wniesienia wyższego wkładu własnego lub uniemożliwi skorzystanie z oferty danego banku.

•    innymi ważnymi parametrami, na które zwróci uwagę doradca kredytowy, a które przeoczyć może porównywarka internetowa, są między innymi: wiek kredytobiorców w momencie wnioskowania o kredyt, liczba kredytobiorców, liczba kredytobiorców uzyskujących dochody, wiek kredytobiorców w momencie spłaty kredytu, wysokość kwoty kredytu, wartość nieruchomości, stan prawny nieruchomości, źródła dochodów kredytobiorców, okres prowadzenia działalności, długość zatrudnienia w miejscu pracy, ogólny staż pracy, stosunek wartości kredytu do wartości zabezpieczenia (LTV transakcji), interpretacja raportu BIK.

Internet daje bardzo duże możliwości poszukiwania informacji o kredytach hipotecznych. Coraz częściej klienci trafiają do doradcy kredytowego „przygotowani” do wzięcia kredytu hipotecznego na własną rękę. Trzeba zdawać sobie sprawę, że ogrom informacji z tej dziedziny, które nie zawsze są możliwe do zweryfikowania i bardzo ogólne, może przysporzyć sporo kłopotów.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego? Najbardziej rozbudowane porównywarki nie są w stanie zadziałać we właściwy sposób bez nadzoru odpowiedniego specjalisty. Wiele wytycznych w bankach podlega interpretacji, więc niezbędne do dokładnego porównania jest doświadczenie specjalisty w tym konkretnym rodzaju kredytów.

Znalezienie odpowiedniego kredytu z wykorzystaniem wyłącznie porównywarek wiąże się z dużym ryzykiem nieotrzymania kredytu, poszukiwaniem rozwiązań w nieodpowiednich miejscach oraz porównywaniem nieaktualnych ofert. Doradca kredytowy jest w stanie ocenić szanse otrzymania kredytu, przygotować dokładne wyliczenia skrojone indywidualnie pod danego kredytobiorcę na wybraną nieruchomość.

Oblicz zdolność

Sprawdź oferty

Kliknij, aby uzyskać najlepszy kredyt

Informacje znalezione w sieci często okazują się nieaktualne. Ma to szczególne znaczenie w czasie pandemii, bowiem zmianie uległo dużo przepisów i regulacji wewnętrznych banków. To samo dotyczy wszelkich kalkulatorów zdolności kredytowych czy ofert. Tutaj również widoczne są dynamiczne zmiany w ostatnich miesiącach.

Kredyt hipoteczny ze wsparciem

doradcy kredytowego

 

Bez dodatkowych kosztów

Pewnie i bezpiecznie

[  kliknij!  ]

Zostań w domu

Skorzystaj z konsultacji zdalnych!

 

[ Kliknij, aby przejść dalej ]

Moje usługi są darmowe

Szybko i obiektywnie

Pomoc od A do Z

[ Przejdź dalej, aby umówić konsultacje ]

TU

Tomasz Urban

Specjalista Kredytowy

Bezpłatna konsultacja

+48 608 742 259

dzwoń i uzyskaj darmową pomoc specjalisty