KredytyTU.pl

 

Bezpłatna konsultacja

 

 

 

Specjalista Kredytowy Tomasz Urban

ul. Heweliusza 9 Centrum Biurowe

3 piętro mFinanse

80-890 Gdańsk

Odwiedź moje biuro i na miejscu podczas spotkania omówimy kredyt hipoteczny Gdańsk tutaj mnie znajdziesz
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego
Przez kontakt mailowy zaplanujemy Twoją transakcję oraz pomogę Ci w zdobyciu kredytu hipotecznego

Pomagają oni nie tylko w wyborze najlepszego dla kredytobiorcy pod różnymi względami kredytu hipotecznego, ale i w załatwieniu wszystkich spraw związanych z jego udzieleniem. W aspekcie prawnym pośrednik kredytów jest zobowiązany poinformować kredytobiorcę, z jakimi bankami i instytucjami współpracuje oraz jaka jest wysokość prowizji, którą otrzymuje.

W czym mogą pomóc nam doradcy kredytowi, pośrednicy kredytowi?

Przyjrzyjmy się bliżej temu, czego konkretnie możemy oczekiwać od pośrednika czy doradcy kredytowego w kwestii ubiegania się o kredyt hipoteczny:

Otóż nie jest droższy, mimo że ubiegamy się o niego, korzystając z usług pośrednika. Z czego się to bierze? Oferty banków w tym zakresie są taki same bez względu, czy dotyczy to bezpośrednio placówki bankowej, czy pośrednika. Ponieważ pośrednik otrzymuje wynagrodzenie bezpośrednio z banku, w którym zawarto umowę o kredyt hipoteczny, korzystanie z jego usług jest dla nas korzystne. Usługi te są bowiem dla nas nieodpłatne.

  • prezentacji szczegółowej oferty różnych banków w zakresie kredytów hipotecznych;

  • doradztwa w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego;

  • przedstawienia szczegółowych wyliczeń w związku uzyskaniem konkretnego kredytu hipotecznego;

  • pomocy w kontakcie z wybranym bankiem;

  • pomocy w złożeniu wniosku w banku o wybrany kredyt hipoteczny;

  • doradztwa w kwestii dodatkowych produktów bankowych, które mogą być korzystne dla kredytobiorcy konkretnego kredytu hipotecznego;

  • dopilnowania poprawności wszelkich zapisów w umowach i formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Doradzam w wyborze kredytu hipotecznego. Porównuje oferty banków. Pomagam znaleźć najlepszy kredyt na mieszkanie, dom, budowę, działkę. Doradca kredytowy kredyt hipoteczny gdańsk trójmiasto

Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego poprzez pośrednika kredytów hipotecznych w większości przypadków jest darmowa. Z czego to wynika? Otóż zwykle pośrednik kredytowy otrzymuje wynagrodzenie procentowe od banku, w którym zdecydujemy się wziąć kredyt hipoteczny. Niezwykle istotne jest to, że pośrednik proponuje kredyt hipoteczny w określonym banku, biorąc pod uwagę wyłącznie korzyść kredytobiorcy. Nie reprezentuje on banku i nie ma na względzie jego korzyści. W ostatecznym rozrachunku to klient, na podstawie przedstawionych mu ofert i z uwzględnieniem opinii doradcy, wybiera najkorzystniejszą dla siebie ofertę kredytu hipotecznego.

Doradca kredytowy czy pośrednik kredytowy to osoba zajmująca się kredytami, posiadająca gruntowną wiedzę na temat zasad i prawa udzielania różnego rodzaju kredytów, zorientowana w warunkach, na jakich są one udzielane przez poszczególne banki. W tym przypadku interesuje nas kredyt hipoteczny.

Szukasz mieszkania? Koniecznie sprawdź aktualne oferty z Trójmiasta i okolic!

Dlaczego warto korzystać z pomocy pośrednika kredytowego, doradcy kredytowego w ubieganiu się o kredyt hipoteczny?

Kliknij, aby uzyskać najlepszy kredyt

Specjalista Kredytowy Tomasz Urban

ul. Heweliusza 9 Centrum Biurowe

3 piętro mFinanse

80-890 Gdańsk

 

 

 

Tomasz.Urban@mFinanse.pl

Podczas stacjonarnych konsultacji dbamy o bezpieczeństwo
skontaktuj się z doradcą kredytowym żeby porozmawiać o Twoim kredycie na zakup dom, budowę domu, zakup mieszkania, zakup działki
skontaktuj się zdalnie aby uzyskać pomoc

608 742 259

Kim jest pośrednik kredytowy, doradca kredytowa?

Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Wybierz cel kredytu:
Budowa domu
Zakup mieszkania
Zakup domu
Zakup działki
Dalej
Dalej
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie pola!

W 5 krokach rozpocznij porównanie kredytów!

Kto ponosi koszty usług świadczonych przez pośrednika, doradcę kredytowego przy kredycie hipotecznym?

Czy kredyt hipoteczny uzyskany z pomocą pośrednika kredytowego jest dla nas droższy niż ten uzyskany bezpośrednio w banku?

Co powinno decydować o wyborze pośrednika kredytowego, doradcy kredytowego w staraniu się o kredyt hipoteczny?

Uzyskanie kredytu hipotecznego jest nam niezbędne w większości przypadków, gdy zamierzamy nabyć mieszkanie lub dom. Jest to zobowiązanie zaciągane na wiele lat i wiążą się z nim liczne koszty. Na rynku możemy spotkać się z wieloma ofertami kredytów hipotecznych, jednak aby je odpowiednio przeanalizować i wybrać najbardziej odpowiednią, musimy dysponować czasem i niezbędna wiedzą. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy pośredników kredytowych, doradców kredytowych, którzy pomogą nam zarówno w wyborze kredytu hipotecznego, jak i w jego uzyskaniu.

Nie do przecenienia jest także rola pośrednika czy doradcy kredytowego w kwestiach związanych ze zdolnością kredytową. Może on nam bowiem pomóc zwiększyć lub wykazać naszą zdolność kredytową w obszarach, w których nierzadko się tego nie spodziewamy.

Istotnym elementem wyboru jest doświadczenie takiej osoby, jej staż w zakresie działalności kredytowej. Oczywiście, im dłuższy staż na rynku, tym większe doświadczenie i zarazem bogatsza wiedza na temat kredytów. Ważny jest także czynnik typowo ludzki. Musi to być osoba, w kontaktach z którą będziemy czuli się swobodnie, komfortowo i która będzie budziła w nas przekonanie, że otrzymujemy z jej strony pełne wsparcie.

Warto upewnić się także, czy dany pośrednik, doradca kredytowy jest tym właściwym, zasięgając opinii o nim w Internecie: korzystając z wyszukiwarki internetowej, różnego rodzaju portali czy profili firmy.

Oblicz zdolność

Sprawdź oferty

Kliknij, aby uzyskać najlepszy kredyt

Podsumowanie. Dlaczego warto korzystać z pomocy pośrednika kredytowego, doradcy kredytowego w ubieganiu się o kredyt hipoteczny?

Na pewno warto w staraniach o uzyskanie kredytu hipotecznego skorzystać z pomocy osoby kompetentnej w tym zakresie, mającej doświadczenie branżowe, doskonale zorientowanej w przepisach i ofertach na rynku tychże kredytów, a taką osobą jest bez wątpienia pośrednik czy doradca kredytowy. Nie tylko zyskujemy dzięki temu fachową pomoc, ale oszczędzamy czas, który w przeciwnym razie musielibyśmy poświęcić na porównywanie kredytów hipotecznych oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji.

Jeśli szukasz fachowej pomocy w wyborze i uzyskaniu odpowiedniego kredytu hipotecznego, skontaktuj się ze mną. Moja pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego oraz wszelkie konsultacje są zupełnie darmowe i do niczego nie zobowiązują.

Kredyt hipoteczny ze wsparciem

doradcy kredytowego

 

Bez dodatkowych kosztów

Pewnie i bezpiecznie

[  kliknij!  ]

Zostań w domu

Skorzystaj z konsultacji zdalnych!

 

[ Kliknij, aby przejść dalej ]

Moje usługi są darmowe

Szybko i obiektywnie

Pomoc od A do Z

[ Przejdź dalej, aby umówić konsultacje ]

TU

Tomasz Urban

Specjalista Kredytowy

Bezpłatna konsultacja

+48 608 742 259

dzwoń i uzyskaj darmową pomoc specjalisty